
Mean Well
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - KÄYTETTÄVÄKSI VAIKEISSA OLOSUHTEISSA
HEP-480-24A
Tuotekoodi: HEP-480-24A
269,86 €(Sis.alv)
215,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | Ledxon |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-liuska |
| LED diodin värit | neutraalivalkoinen |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Huippuvirta | 0,0625A/m |
| Pituus | 0,3m |
| Kromatografiset koordinaatit | x: 0,3827; y: 0,3804 |
| LEDien lukumäärä per metri | 84 |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Kirkkaus | 216lm/m |
| Binning | 3-STEP |
| Värilämpötila | 4000K |
| Kotelo - mm | 4014 |
| Liitin | WAGO 2059 |
| Paksuus | 1,65mm |
| Leveys | 10mm |































































