- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES Lampputyyppi LED lamppu Väri valkoinen Lamppupidimen laji BA9S Lamppupidimen laji T10 Toimintajännite 28V AC Toimintajännite 28V DC Rungon materiaali muovi... Lue lisää
18,44 €(Sis.alv)
14,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1862045W3D
- Paino: 1 g
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
- Toimintajännite: 28V DC
- Toimintajännite: 28V AC
- Väri: valkoinen
- Rungon materiaali: muovi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED LAMPPU - VALKOINEN - BA9S,T10 - 28VDC - 28VAC - MUOVI - -20÷60°C 1862045W3D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
| Väri | valkoinen |
| Lamppupidimen laji | BA9S |
| Lamppupidimen laji | T10 |
| Toimintajännite | 28V AC |
| Toimintajännite | 28V DC |
| Rungon materiaali | muovi |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista