- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES Toimintalämpötila -20...60°C Toimintajännite 230V AC Toimintajännite 230V DC Lamppupidimen laji BA15D Lamppupidimen laji T20 Väri valkoinen Lampputyyppi... Lue lisää
33,67 €(Sis.alv)
26,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1856123W
- Paino: 11.6 g
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
- Toimintajännite: 230V AC
- Toimintajännite: 230V DC
- Väri: valkoinen
- Rungon materiaali: muovi
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Toimintajännite | 230V DC |
| Lamppupidimen laji | BA15D |
| Lamppupidimen laji | T20 |
| Väri | valkoinen |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
| Rungon materiaali | muovi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €