- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED LAMPPU - ORANSSINKELTAINEN - E14 - 230VAC - 400LM - 4,5W - 270° - 2200K
DELS-FTA44P514AF11



Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Lampputyyppi LED lamppu Väri meripihka Lamppupidimen laji E14 Toimintajännite 230V AC Kirkkaus 400lm Tehonkulutus 4,5W Valaistuksen kulma 270° Pituus 90mm Halkaisija... Lue lisää
5,80 €(Sis.alv)
4,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112387014
- EAN: 4711112387014
- Paino: 40 g
- Halkaisija: 25mm
- Kirkkaus: 400lm
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: meripihka
- Pituus: 90mm
- Tehonkulutus: 4,5W
- Valaisukulma: 270°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED LAMPPU - ORANSSINKELTAINEN - E14 - 230VAC - 400LM - 4,5W - 270° - 2200K DELS-FTA44P514AF11
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
| Väri | meripihka |
| Lamppupidimen laji | E14 |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Kirkkaus | 400lm |
| Tehonkulutus | 4,5W |
| Valaistuksen kulma | 270° |
| Pituus | 90mm |
| Halkaisija | 25mm |
| Värilämpötila | 2200K |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Energialuokka | F |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista