- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED LAMPPU - NEUTRAALIVALKOINEN - GU10 - 230VAC - 560LM - 7W - 38° - 4000K
DELS-GU44007T8AE21




Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Lampputyyppi LED lamppu Väri neutraalivalkoinen Lamppupidimen laji GU10 Nimellisjännite 230V AC Kirkkaus 560lm Tehonkulutus 7W Valaistuksen kulma 38° Pituus 54mm... Lue lisää
3,44 €(Sis.alv)
2,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112384945
- EAN: 4711112384945
- Paino: 36.5 g
- Halkaisija: 50mm
- Nimellisjännite: 230V AC
- Kirkkaus: 560lm
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Väri: neutraalivalkoinen
- Pituus: 54mm
- Tehonkulutus: 7W
- Valaisukulma: 38°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED LAMPPU - NEUTRAALIVALKOINEN - GU10 - 230VAC - 560LM - 7W - 38° - 4000K DELS-GU44007T8AE21
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
| Väri | neutraalivalkoinen |
| Lamppupidimen laji | GU10 |
| Nimellisjännite | 230V AC |
| Kirkkaus | 560lm |
| Tehonkulutus | 7W |
| Valaistuksen kulma | 38° |
| Pituus | 54mm |
| Halkaisija | 50mm |
| Värilämpötila | 4000K |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Energialuokka | F |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista