- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED LAMPPU - NEUTRAALIVALKOINEN - E14 - 230VAC - 470LM - 5W - 150° - 4000K
DELS-GF4400514DE51



Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Tehonkulutus 5W Toimintajännite 230V AC Väri neutraalivalkoinen Valaistuksen kulma 150° Värilämpötila 4000K Min. värintoistoindeksi 80 Kirkkaus 470lm... Lue lisää
6,95 €(Sis.alv)
5,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112387427
- EAN: 4711112387427
- Paino: 19.5 g
- Halkaisija: 45mm
- Kirkkaus: 470lm
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: neutraalivalkoinen
- Pituus: 82mm
- Tehonkulutus: 5W
- Valaisukulma: 150°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED LAMPPU - NEUTRAALIVALKOINEN - E14 - 230VAC - 470LM - 5W - 150° - 4000K DELS-GF4400514DE51
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Tehonkulutus | 5W |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Väri | neutraalivalkoinen |
| Valaistuksen kulma | 150° |
| Värilämpötila | 4000K |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Kirkkaus | 470lm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | himmennettävä |
| Energialuokka | F |
| Pituus | 82mm |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
| Halkaisija | 45mm |
| Lamppupidimen laji | E14 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista