- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED LAMPPU - LÄMMIN VALKOINEN - E27 - 230VAC - 470LM - 4,7W - 180° - 3000K
DELS-GF344P727AE21



Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Tehonkulutus 4,7W Toimintajännite 230V AC Väri lämmin valkoinen Valaistuksen kulma 180° Värilämpötila 3000K Min. värintoistoindeksi 80 Kirkkaus 470lm... Lue lisää
2,85 €(Sis.alv)
2,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112384754
- EAN: 4711112384754
- Paino: 18 g
- Halkaisija: 45mm
- Kirkkaus: 470lm
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: lämmin valkoinen
- Pituus: 78mm
- Tehonkulutus: 4,7W
- Valaisukulma: 180°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED LAMPPU - LÄMMIN VALKOINEN - E27 - 230VAC - 470LM - 4,7W - 180° - 3000K DELS-GF344P727AE21
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Tehonkulutus | 4,7W |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Väri | lämmin valkoinen |
| Valaistuksen kulma | 180° |
| Värilämpötila | 3000K |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Kirkkaus | 470lm |
| Energialuokka | F |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
| Pituus | 78mm |
| Lamppupidimen laji | E27 |
| Halkaisija | 45mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista