- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED LAMPPU - LÄMMIN VALKOINEN - E27 - 230VAC - 1055LM - 11W - 180° - 3000K
DELS-BL34011B2DE51




Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Lampputyyppi LED lamppu Väri lämmin valkoinen Lamppupidimen laji E27 Toimintajännite 230V AC Kirkkaus 1055lm Tehonkulutus 11W Valaistuksen kulma 180° Pituus 113mm... Lue lisää
9,19 €(Sis.alv)
7,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112387298
- EAN: 4711112387298
- Paino: 70.2 g
- Halkaisija: 60mm
- Kirkkaus: 1055lm
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: lämmin valkoinen
- Pituus: 113mm
- Tehonkulutus: 11W
- Valaisukulma: 180°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED LAMPPU - LÄMMIN VALKOINEN - E27 - 230VAC - 1055LM - 11W - 180° - 3000K DELS-BL34011B2DE51
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
| Väri | lämmin valkoinen |
| Lamppupidimen laji | E27 |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Kirkkaus | 1055lm |
| Tehonkulutus | 11W |
| Valaistuksen kulma | 180° |
| Pituus | 113mm |
| Halkaisija | 60mm |
| Värilämpötila | 3000K |
| Valonlähteiden ominaisuudet | himmennettävä |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Energialuokka | F |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista