- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED LAMPPU - LÄMMIN VALKOINEN - E14 - 230VAC - 250LM - P: 3,2W - 2700K
8727900964158




Valmistaja PILA Lamppupidimen laji E14 Energialuokka F Väri lämmin valkoinen Lampputyyppi LED lamppu Halkaisija 35mm Pituus 106mm Tehonkulutus 3,2W Perinteisen hehkulampun tehon vastike 25W Min.... Lue lisää
3,88 €(Sis.alv)
3,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 96415800
- Paino: 27.2 g
- Halkaisija: 35mm
- Kirkkaus: 250lm
- Valmistaja: PILA
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: lämmin valkoinen
- Pituus: 106mm
- Tehonkulutus: 3,2W
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PILA |
| Lamppupidimen laji | E14 |
| Energialuokka | F |
| Väri | lämmin valkoinen |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
| Halkaisija | 35mm |
| Pituus | 106mm |
| Tehonkulutus | 3,2W |
| Perinteisen hehkulampun tehon vastike | 25W |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Kirkkaus | 250lm |
| Värilämpötila | 2700K |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista