- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES Lampputyyppi LED lamppu Väri keltainen Lamppupidimen laji BA9S Lamppupidimen laji T10 Toimintajännite 110V AC Toimintajännite 110V DC Rungon materiaali muovi... Lue lisää
19,94 €(Sis.alv)
15,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 18824122
- Paino: 2 g
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
- Toimintajännite: 110V AC
- Toimintajännite: 110V DC
- Väri: keltainen
- Rungon materiaali: muovi
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
| Väri | keltainen |
| Lamppupidimen laji | BA9S |
| Lamppupidimen laji | T10 |
| Toimintajännite | 110V AC |
| Toimintajännite | 110V DC |
| Rungon materiaali | muovi |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €