- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BRIGHTMASTER Toimintajännite 24V AC Toimintajännite 24V DC Halkaisija 9,6mm Pituus 23mm Kirkkaus 850mcd Valonlähteiden ominaisuudet AC- ja DC-jännitteisen virran syöttö... Lue lisää
4,27 €(Sis.alv)
3,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LLED-B924Y
- Paino: 1.8 g
- Halkaisija: 9,6mm
- Kirkkaus: 850mcd
- Valmistaja: BRIGHTMASTER
- Toimintajännite: 24V DC
- Toimintajännite: 24V AC
- Väri: keltainen
- Pituus: 23mm
- Tilattavissa 18 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BRIGHTMASTER |
| Toimintajännite | 24V AC |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Halkaisija | 9,6mm |
| Pituus | 23mm |
| Kirkkaus | 850mcd |
| Valonlähteiden ominaisuudet | AC- ja DC-jännitteisen virran syöttö |
| Valonlähteiden ominaisuudet | sisäinen suojadiodi |
| Valonlähteiden ominaisuudet | sisäinen tasasuuntaussilta |
| Valonlähteiden ominaisuudet | sisäinen vastus |
| Lamppupidimen laji | BA9S |
| Väri | keltainen |
| Lampputyyppi | LED lamppu |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista