- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED LAMPPU - IP67 - 24VDC - 25W - 1933LM - 6500K - RUUVI--20÷60°C
WIL-655-W-XXXX-5.0U-S

Valmistaja WEIDMÜLLER Tiivistysluokka IP67 Johdon pituus 5m Yhteensopivuusnormi E354496 Liittimen laji johdot Laitekaappien lisätarvikkeiden tyyppi LED lamppu Tuotantosarja WIL-LED LED diodin värit... Lue lisää
489,70 €(Sis.alv)
390,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIL-655-W-XXXX-5.0
- Paino: 1 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Kirkkaus: 1933lm
- Asennus: ruuvi-
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Toimintajännite: 24V DC
- Kiinnitys: asennusaukko
- Väri: alumiini
- Johdon pituus: 5m
- Ulkoiset koot: 655x40x8mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: E354496
- Tuotantosarja: WIL-LED
- Tehonkulutus: 25W
- LEDin väri: valkoinen
- Liittimen laji: johdot
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED LAMPPU - IP67 - 24VDC - 25W - 1933LM - 6500K - RUUVI--20÷60°C WIL-655-W-XXXX-5.0U-S
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Johdon pituus | 5m |
| Yhteensopivuusnormi | E354496 |
| Liittimen laji | johdot |
| Laitekaappien lisätarvikkeiden tyyppi | LED lamppu |
| Tuotantosarja | WIL-LED |
| LED diodin värit | valkoinen |
| Asennus | ruuvi- |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Ulkomitat | 655x40x8mm |
| Tehonkulutus | 25W |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Kirkkaus | 1933lm |
| Värilämpötila | 6500K |
| Väri | alumiini |
| Kiinnitys | asennusaukko |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista