- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED LAMPPU - ANTURIT - IP20 - 24VDC - -20÷60°C - SÄH.LIIT: JOHDOT
WIL-BM-SK-M12-3.0U

Valmistaja WEIDMÜLLER Tiivistysluokka IP20 Johdon pituus 3m Liittimen laji M12 Liittimen laji ruuvi terminaali x4 Sähköliitäntä johdot Laitekaappien lisätarvikkeiden tyyppi LED lamppu... Lue lisää
170,82 €(Sis.alv)
136,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIL-BM-SK-M12
- Paino: 1 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Toimintajännite: 24V DC
- Kiinnitys: asennusaukko
- Sovellus: anturit
- Johdon pituus: 3m
- Ulkoiset koot: 76x44x33mm
- Liittimen laji: M12
- Liittimen laji: ruuvi terminaali x4
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED LAMPPU - ANTURIT - IP20 - 24VDC - -20÷60°C - SÄH.LIIT: JOHDOT WIL-BM-SK-M12-3.0U
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Johdon pituus | 3m |
| Liittimen laji | M12 |
| Liittimen laji | ruuvi terminaali x4 |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Laitekaappien lisätarvikkeiden tyyppi | LED lamppu |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Ulkomitat | 76x44x33mm |
| Ulostulojen pituus | 3m |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Sovellus | anturit |
| Kiinnitys | asennusaukko |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista