
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | LG INNOTEK |
| Kotelo | 5630 |
| Asennus | SMD |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Diodien tyypit | LED |
| Etuosa | litteät |
| Koot | 5,6x3x0,9mm |
| LED-diodin virta | 65mA |
| Toimintajännite | 2,7...2,95V DC |
| Kirkkaus | 27...34,5lm |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Värilämpötila | 3000K |













