- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED - LÄMMIN VALKOINEN - 3000K - 257LM - IP54 - CRIMÍN: 80 - 15° - -25÷50°C
ALUSTAR-G2-15-SW830-1A-54



Valmistaja Ledxon Opto-moduulin tyyppi LED LED diodin värit lämmin valkoinen Tiivistysluokka IP54 Valaistuksen kulma 15° Tuotantosarja Alustar-G2 Toimintalämpötila -25...50°C Max. toimintavirta... Lue lisää
45,98 €(Sis.alv)
36,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 9009385
- Paino: 61.3 g
- Tiivistysluokka: IP54
- Kirkkaus: 257lm
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: Ledxon
- Toimintajännite: 2,8...3,02V DC
- Tuotantosarja: Alustar-G2
- Max. toimintavirta: 1,5A
- LEDin väri: lämmin valkoinen
- Valaisukulma: 15°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED - LÄMMIN VALKOINEN - 3000K - 257LM - IP54 - CRIMÍN: 80 - 15° - -25÷50°C ALUSTAR-G2-15-SW830-1A-54
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Ledxon |
| Opto-moduulin tyyppi | LED |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Valaistuksen kulma | 15° |
| Tuotantosarja | Alustar-G2 |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Max. toimintavirta | 1,5A |
| Toimintajännite | 2,8...3,02V DC |
| Kromatografiset koordinaatit | x: 0,4344; y: 0,403 |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Kirkkaus | 257lm |
| Binning | 5-STEP |
| Värilämpötila | 3000K |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista