
LIITIN: PIN - PIN-LIITIN - UROS - PIN: 20 - THT - BERGSTIK - SUORA - 2,54MM
77313-818-20LF
Tuotekoodi: 77313-818-20LF
2,04 €(Sis.alv)
1,62 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön erottelukyky | 240x64 |
| Koot | 180x65x13mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 133x39mm |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Ohjain laji | RA6963 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x10 |
| Liitäntä | 8bit |
| Liitäntä | parallel |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Näyttöjen ominaisuudet | sisäänrakennettu negatiivisen jännitteen virtalähde |
| Näytön teknologia | FSTN Positive |
| Valaistus | LED |
| Taustan väri | valkoinen |














