
FISCHER ELEKTRONIK
PIIKKIRIMA UROS - PIN: 40 - SUORA - 2,54MM - THT - 2X20 - KULLATTU
SL6.285.40G
Tuotekoodi: SL6.285.40G
16,36 €(Sis.alv)
13,03 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön teknologia | STN Negative |
| Koot | 113x70mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 96x60,4mm |
| Ohjain laji | T6963C |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x20 |
| Virtalähteen jännite | 3...5V DC |
| Liitäntä | 8bit BUS |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Näytön erottelukyky | 240x128 |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Taustan väri | sininen |
| Valaistus | LED |








