- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DISPLAYTECH Ohjain laji ST7565R-G Valaistuksen väri valkoinen Ikkunan koot (korkeus x leveys) 60,6x33,1mm Koot 68,8x49,2x8,5mm Napojen lukumäärä 28 Virtalähteen jännite 2,85...3,15V... Lue lisää
34,95 €(Sis.alv)
27,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 64128L-FC-BW-3
- Paino: 24.7 g
- Valmistaja: DISPLAYTECH
- Napojen lukumäärä: 28
- Virtalähteen jännite: 2,85...3,15V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 68,8x49,2x8,5mm
- Valaistus: LED
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DISPLAYTECH |
| Ohjain laji | ST7565R-G |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 60,6x33,1mm |
| Koot | 68,8x49,2x8,5mm |
| Napojen lukumäärä | 28 |
| Virtalähteen jännite | 2,85...3,15V DC |
| Näytön erottelukyky | 128x64 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x28 |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Näytön teknologia | FSTN Positive |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Valaistus | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €