- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LCD NÄYTTÖ - AAKKOSNUMEERINEN - STN POSITIVE - 20X4 - HARMA - LED - 2X8
NHD-0420H1Z-FSW-GBW-33V3



Valmistaja NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL Näytön tyyppi LCD Näytön laji aakkosnumeerinen Koot 79x36x13mm Ikkunan koot (korkeus x leveys) 60x28mm Napojen lukumäärä 16 Virtalähteen jännite 3,3V... Lue lisää
42,49 €(Sis.alv)
33,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NHD-0420H1ZFSWGBW3
- Paino: 41.8 g
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL
- Napojen lukumäärä: 16
- Virtalähteen jännite: 3,3V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 79x36x13mm
- Valaistus: LED
- Liitosten rasteri: 2,54mm
- Tilattavissa 13 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näytön laji | aakkosnumeerinen |
| Koot | 79x36x13mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 60x28mm |
| Napojen lukumäärä | 16 |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Ohjain laji | ST7066U |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x8 |
| Liitäntä | parallel |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Näytön teknologia | STN Positive |
| Käytettävä merkistö | englantilainen |
| Käytettävä merkistö | eurooppalainen |
| Taustan väri | harma |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Valaistus | LED |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Merkin leveys | 2,35mm |
| Merkkien korkeus | 5,15mm |
| Merkkien lukumäärä (sarakkeet x rivit) | 20x4 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €