- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DISPLAY VISIONS Virtalähteen jännite 5V DC Näytön tyyppi LCD Valaistus LED Taustan väri sininen Näytön teknologia STN Negative Valaistuksen väri valkoinen Merkin leveys 2,95mm... Lue lisää
223,91 €(Sis.alv)
178,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EASER164-NLW
- Paino: 0.1 kg
- Valmistaja: DISPLAY VISIONS
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Valaistus: LED
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Valaistus | LED |
| Taustan väri | sininen |
| Näytön teknologia | STN Negative |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Merkin leveys | 2,95mm |
| Merkkien korkeus | 4,75mm |
| Merkkien lukumäärä (sarakkeet x rivit) | 16x4 |
| Näytön laji | aakkosnumeerinen |
| Näyttöjen ominaisuudet | älykäs |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €