- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Laser Components Opto-moduulin tyyppi laser Teho 1mW Väri punainen Optinen pää piste ?d aallonpituus 670nm Virtalähteen jännite 4,5...6V DC Optoelektronisten moduulien ominaisuudet... Lue lisää
349,71 €(Sis.alv)
278,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FP-D-670-1-C-F
- Paino: 44.4 g
- Teho: 1mW
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Sovellus: hälytysjärjestelmät
- Sovellus: indikaattorit
- Sovellus: valoverhot
- Sovellus: visuaaliset tehosteet
- Ulkoiset koot: Ø11,5x55mm
- Tuotantosarja: Dot Laser
- Virtalähteen jännite: 4,5...6V DC
- Toimintavirta: 30...150mA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LASERMODUULI - 1MW - PUNAINEN - PISTE - 670NM - 4,5÷6VDC - 30÷150MA FP-D-670-1-C-F
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Laser Components |
| Opto-moduulin tyyppi | laser |
| Teho | 1mW |
| Väri | punainen |
| Optinen pää | piste |
| ?d aallonpituus | 670nm |
| Virtalähteen jännite | 4,5...6V DC |
| Optoelektronisten moduulien ominaisuudet | valokimpun kollimoinnin mahdollisuus |
| Toimintavirta | 30...150mA |
| Ulkomitat | Ø11,5x55mm |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
| Laserin luokka | 2 |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Sovellus | hälytysjärjestelmät |
| Sovellus | indikaattorit |
| Sovellus | valoverhot |
| Sovellus | visuaaliset tehosteet |
| Tuotantosarja | Dot Laser |
| Kauppanimi | FLEXPOINT® |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista