- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LASERMODUULI - 1MW - PUNAINEN - PISTE - 655NM - 4,5÷30VDC - T85
FP-T85-660-1-C-F-24V-M12-CL2M



Valmistaja Laser Components Tuotantosarja T85 Kauppanimi FLEXPOINT® Väri punainen Optoelektronisten moduulien ominaisuudet valokimpun kollimoinnin mahdollisuus ?d aallonpituus 655nm Teho 1mW... Lue lisää
468,14 €(Sis.alv)
373,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T85-660-1-CF-24M12
- Paino: 60 g
- Teho: 1mW
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Sovellus: hälytysjärjestelmät
- Sovellus: indikaattorit
- Sovellus: valoverhot
- Sovellus: visuaaliset tehosteet
- Ulkoiset koot: Ø11,5x57mm
- Tuotantosarja: T85
- Virtalähteen jännite: 4,5...30V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LASERMODUULI - 1MW - PUNAINEN - PISTE - 655NM - 4,5÷30VDC - T85 FP-T85-660-1-C-F-24V-M12-CL2M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Laser Components |
| Tuotantosarja | T85 |
| Kauppanimi | FLEXPOINT® |
| Väri | punainen |
| Optoelektronisten moduulien ominaisuudet | valokimpun kollimoinnin mahdollisuus |
| ?d aallonpituus | 655nm |
| Teho | 1mW |
| Ulkomitat | Ø11,5x57mm |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Laserin luokka | 2 |
| Virtalähteen jännite | 4,5...30V DC |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
| Sovellus | hälytysjärjestelmät |
| Sovellus | indikaattorit |
| Sovellus | valoverhot |
| Sovellus | visuaaliset tehosteet |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Opto-moduulin tyyppi | laser |
| Optinen pää | piste |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista