- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LASERMODUULI - 1MW - PUNAINEN - PISTE - 650NM - 4,5÷6VDC - 0÷50MA - MINI
FP-MINI-650-1-F



Valmistaja Laser Components Väri punainen Sähköliitäntä johdot Opto-moduulin tyyppi laser Tuotantosarja Mini Optinen pää piste Optoelektronisten moduulien ominaisuudet valokimpun kollimoinnin... Lue lisää
288,63 €(Sis.alv)
229,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FP-MINI-650-1-F
- Paino: 12.3 g
- Teho: 1mW
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Sovellus: hälytysjärjestelmät
- Sovellus: indikaattorit
- Sovellus: valoverhot
- Sovellus: visuaaliset tehosteet
- Ulkoiset koot: Ø8x15mm
- Tuotantosarja: MINI
- Virtalähteen jännite: 4,5...6V DC
- Toimintavirta: 0...50mA
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Laser Components |
| Väri | punainen |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Opto-moduulin tyyppi | laser |
| Tuotantosarja | Mini |
| Optinen pää | piste |
| Optoelektronisten moduulien ominaisuudet | valokimpun kollimoinnin mahdollisuus |
| Toimintavirta | 0...50mA |
| ?d aallonpituus | 650nm |
| Teho | 1mW |
| Ulkomitat | Ø8x15mm |
| Ulostulojen pituus | 0,5m |
| Virtalähteen jännite | 4,5...6V DC |
| Laserin luokka | 2 |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
| Kauppanimi | FLEXPOINT® |
| Sovellus | hälytysjärjestelmät |
| Sovellus | indikaattorit |
| Sovellus | valoverhot |
| Sovellus | visuaaliset tehosteet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €