- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Laser Components Sovellus hälytysjärjestelmät Sovellus indikaattorit Sovellus valoverhot Sovellus visuaaliset tehosteet Väri punainen Opto-moduulin tyyppi laser Optinen pää piste ?d... Lue lisää
26,28 €(Sis.alv)
20,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LC-LMD-650-07-01-A
- Paino: 0.3 g
- Teho: 1mW
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Sovellus: hälytysjärjestelmät
- Sovellus: indikaattorit
- Sovellus: valoverhot
- Sovellus: visuaaliset tehosteet
- Ulkoiset koot: Ø3,3x7mm
- Virtalähteen jännite: 2,5...3,3V DC
- Toimintavirta: 15...30mA
- Tilattavissa 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Laser Components |
| Sovellus | hälytysjärjestelmät |
| Sovellus | indikaattorit |
| Sovellus | valoverhot |
| Sovellus | visuaaliset tehosteet |
| Väri | punainen |
| Opto-moduulin tyyppi | laser |
| Optinen pää | piste |
| ?d aallonpituus | 645...660nm |
| Teho | 1mW |
| Ulkomitat | Ø3,3x7mm |
| Toimintavirta | 15...30mA |
| Virtalähteen jännite | 2,5...3,3V DC |
| Laserin luokka | 2 |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €