- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LASERMODUULI - 15MW - PUNAINEN - LINJA - 660NM - 4,5÷6VDC - 30÷150MA
FP-L-660-15-50-C



Valmistaja Laser Components Väri punainen Sähköliitäntä johdot Opto-moduulin tyyppi laser Tuotantosarja Line Laser Optinen pää linja Optoelektronisten moduulien ominaisuudet valokimpun... Lue lisää
403,69 €(Sis.alv)
321,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FP-L-660-15-50-C
- Paino: 47.4 g
- Teho: 15mW
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Sovellus: hälytysjärjestelmät
- Sovellus: indikaattorit
- Sovellus: valoverhot
- Sovellus: visuaaliset tehosteet
- Ulkoiset koot: Ø11,5x55mm
- Tuotantosarja: Line Laser
- Virtalähteen jännite: 4,5...6V DC
- Toimintavirta: 30...150mA
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Laser Components |
| Väri | punainen |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Opto-moduulin tyyppi | laser |
| Tuotantosarja | Line Laser |
| Optinen pää | linja |
| Optoelektronisten moduulien ominaisuudet | valokimpun kollimoinnin mahdollisuus |
| Toimintavirta | 30...150mA |
| ?d aallonpituus | 660nm |
| Teho | 15mW |
| Ulkomitat | Ø11,5x55mm |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Virtalähteen jännite | 4,5...6V DC |
| Laserin luokka | 2 |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
| Kauppanimi | FLEXPOINT® |
| Sovellus | hälytysjärjestelmät |
| Sovellus | indikaattorit |
| Sovellus | valoverhot |
| Sovellus | visuaaliset tehosteet |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €