- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja HEICO COMPANY LLC Vastuksen tyyppi monisäikeinen- Halkaisija 5,6mm Rungon koko 5,6x10,3mm Pituus 10,3mm Teho 2,25W Toleranssi ±5% Resistanssi 910ohm Lämpötilakerroin 30ppm/°C Lähdöt... Lue lisää
422,43 €(Sis.alv)
336,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 92J910-HEI-0
- Paino: 1.2 g
- Teho: 2,25W
- Halkaisija: 5,6mm
- Resistanssi: 910Ohm
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: HEICO COMPANY LLC
- Lähdöt: aksiaaliset
- Pituus: 10,3mm
- Lämpötilakerroin: 30ppm/°C
- Vastuksen tyyppi: lanka-
- Rungon koot: 5,6x10,3mm
- Pakkauskoko: 25 kpl
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | HEICO COMPANY LLC |
| Vastuksen tyyppi | monisäikeinen- |
| Halkaisija | 5,6mm |
| Rungon koko | 5,6x10,3mm |
| Pituus | 10,3mm |
| Teho | 2,25W |
| Toleranssi | ±5% |
| Resistanssi | 910ohm |
| Lämpötilakerroin | 30ppm/°C |
| Lähdöt | aksiaaliset |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €