- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LANKAVASTUS - 390OHM - 5W - ±5% - Ø7,5X18MM - -55÷200°C - H: 18MM
AC05000003900JAC00



Valmistaja VISHAY Toleranssi ±5% Asennus THT Yhteensopivuusnormi AEC-Q200 Rungon koko Ø7,5x18mm Toimintalämpötila -55...200°C Halkaisija 7,5mm Korkeus 18mm Resistanssi 390ohm Teho 5W Vastuksen... Lue lisää
302,08 €(Sis.alv)
240,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AC05000003900JAC00
- Paino: 2 g
- Teho: 5W
- Halkaisija: 7,5mm
- Resistanssi: 390Ohm
- Korkeus: 18mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -55...200°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: VISHAY
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Vastuksen tyyppi: lanka-
- Rungon koot: Ø7,5x18mm
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LANKAVASTUS - 390OHM - 5W - ±5% - Ø7,5X18MM - -55÷200°C - H: 18MM AC05000003900JAC00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Toleranssi | ±5% |
| Asennus | THT |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Rungon koko | Ø7,5x18mm |
| Toimintalämpötila | -55...200°C |
| Halkaisija | 7,5mm |
| Korkeus | 18mm |
| Resistanssi | 390ohm |
| Teho | 5W |
| Vastuksen tyyppi | monisäikeinen- |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 500kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista