
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | ROYALOHM |
| Vastuksen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | THT |
| Resistanssi | 2,2ohm |
| Teho | 1W |
| Toleranssi | ±5% |
| Johtojen koot | Ø0,54x28mm |
| Rungon koko | Ø3,5x10mm |
| Vastusten ominaisuudet | korkean lämpötilan vastustuskykyinen kotelo |
| Lämpötilakerroin | 400ppm/°C |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Pituus | 10mm |
| Halkaisija | 3,5mm |












