
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ROYALOHM |
| Vastuksen tyyppi | monisäikeinen- |
| Vastuksen laji | sementti |
| Asennus | THT |
| Resistanssi | 2,2kohm |
| Teho | 5W |
| Toleranssi | ±5% |
| Johtojen koot | Ø0,8x35mm |
| Rungon koko | 10x9x22mm |












