
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | ROYALOHM |
| Vastuksen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | THT |
| Resistanssi | 12ohm |
| Teho | 3W |
| Toleranssi | ±5% |
| Johtojen koot | Ø0,7x28mm |
| Rungon koko | Ø5,5x16mm |
| Vastusten ominaisuudet | korkean lämpötilan vastustuskykyinen kotelo |
| Lämpötilakerroin | 400ppm/°C |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Pituus | 16mm |
| Halkaisija | 5,5mm |












