- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LANKAVASTUS - 10OHM - 50W - ±5% - Ø31X75MM - 400PPM/°C - SILMUKKA - L: 75MM
QL0050J0100000



Valmistaja ROYALOHM Vastuksen tyyppi monisäikeinen- Lähdöt silmukka Pituus 75mm Halkaisija 31mm Rungon koko Ø31x75mm Asennusaukkojen määrä 2 Resistanssi 10ohm Toleranssi ±5% Teho 50W... Lue lisää
16,90 €(Sis.alv)
13,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QL50-10R
- Paino: 0.14 kg
- Teho: 50W
- Halkaisija: 31mm
- Resistanssi: 10ohm
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: ROYALOHM
- Lähdöt: silmukka
- Pituus: 75mm
- Lämpötilakerroin: 400ppm/°C
- Vastuksen tyyppi: lanka-
- Rungon koot: Ø31x75mm
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ROYALOHM |
| Vastuksen tyyppi | monisäikeinen- |
| Lähdöt | silmukka |
| Pituus | 75mm |
| Halkaisija | 31mm |
| Rungon koko | Ø31x75mm |
| Asennusaukkojen määrä | 2 |
| Resistanssi | 10ohm |
| Toleranssi | ±5% |
| Teho | 50W |
| Lämpötilakerroin | 400ppm/°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €