- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LANKAVASTUS - 0,22OHM - 3W - ±5% - Ø0,8X25MM - Ø4,8X13MM - -50÷250°C
AC03000002207JAC00

Valmistaja VISHAY Vastuksen tyyppi monisäikeinen- Asennus THT Resistanssi 0,22ohm Teho 3W Toleranssi ±5% Johtojen koot Ø0,8x25mm Rungon koko Ø4,8x13mm Toimintalämpötila -50...250°C Vastusten... Lue lisää
326,64 €(Sis.alv)
260,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AC03-R22-5
- Paino: 0.8 g
- Teho: 3W
- Halkaisija: 4,8mm
- Resistanssi: 0,22Ohm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -50...250°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: VISHAY
- Lähdöt: aksiaaliset
- Pituus: 13mm
- Johtojen koot: Ø0,8x25mm
- Lämpötilakerroin: 80ppm/°C
- Vastuksen tyyppi: lanka-
- Rungon koot: Ø4,8x13mm
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LANKAVASTUS - 0,22OHM - 3W - ±5% - Ø0,8X25MM - Ø4,8X13MM - -50÷250°C AC03000002207JAC00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Vastuksen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | THT |
| Resistanssi | 0,22ohm |
| Teho | 3W |
| Toleranssi | ±5% |
| Johtojen koot | Ø0,8x25mm |
| Rungon koko | Ø4,8x13mm |
| Toimintalämpötila | -50...250°C |
| Vastusten ominaisuudet | palamattomat |
| Lämpötilakerroin | 80ppm/°C |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Pituus | 13mm |
| Halkaisija | 4,8mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista