- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TAIYO YUDEN Sydämen materiaali ferriitti Asennus SMD Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Toimintalämpötila -40...105°C Toleranssi ±20% Induktanssi 2,2µH Rungon koko 2,5x1,8mm Maks.... Lue lisää
0,47 €(Sis.alv)
0,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BRHL2518T2R2M
- Induktanssi: 2,2µH
- Resonanssitaajuus: 300MHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: TAIYO YUDEN
- Toimintavirta: 1A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Sydämen materiaali: ferriitti
- Testaustaajuus: 1MHz
- Kyllästysvirta: 1,5A
- Rungon koot: 2,5x1,8mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LANKA-2,5X1,8MM - SMD - 2,2UH - ITOIMINTA: 1A - ±20% - ISAT: 1,5AOHM BRHL2518T2R2M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Sydämen materiaali | ferriitti |
| Asennus | SMD |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Toleranssi | ±20% |
| Induktanssi | 2,2µH |
| Rungon koko | 2,5x1,8mm |
| Maks. resistanssi | 0,15ohm |
| Toimintavirta | 1A |
| Kyllästysvirta | 1,5A |
| Testaustaajuus | 1MHz |
| Resonanssitaajuus | 300MHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista