- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote








Valmistaja ENERGIZER Paristo/ akku ei ole Valonlähteiden ominaisuudet pölytiivis kotelo Valonlähteiden ominaisuudet vesitiivis Lampun tyyppi toiminta- Kirkkaus 400lm Kirkkaus 1000lm Virran lähde... Lue lisää
85,62 €(Sis.alv)
68,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EG-PRO-WL
- Paino: 1.1 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Kirkkaus: 400lm
- Kirkkaus: 1000lm
- Valmistaja: ENERGIZER
- Virran lähde: akku Li-Ion x3
- Virran lähde: paristo R6 AA 1,5V x3
- Tilattavissa 39 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ENERGIZER |
| Paristo/ akku | ei ole |
| Valonlähteiden ominaisuudet | pölytiivis kotelo |
| Valonlähteiden ominaisuudet | vesitiivis |
| Lampun tyyppi | toiminta- |
| Kirkkaus | 400lm |
| Kirkkaus | 1000lm |
| Virran lähde | akku Li-Ion x3 |
| Virran lähde | paristo R6 AA 1,5V x3 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €