- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAMPUN: TEOLLISUUS-5000K - IP67 - 5W - VALOLÄHDE: LED - ALUMIINI
113161000-00660033



Valmistaja WALDMANN Lampun tyyppi teollisuus- Värilämpötila 5000K Tiivistysluokka IP67 Tehonkulutus 5W Valolähde LED Virtalähteen jännite 20...28V DC Materiaali alumiini Työkalujen... Lue lisää
441,64 €(Sis.alv)
351,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WAL.MLAL12SO
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Materiaali: alumiini
- Resistanssi: useimmat voiteluaineet
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Resistanssi: tärähdyksenkestävä
- Toimintalämpötila: max. 50°C
- Valmistaja: WALDMANN
- Virtalähteen jännite: 20...28V DC
- Tehonkulutus: 5W
- Työkalujen käyttosovellus: asennuslinjoilla monien sarjojen asennuslinjoilla
- Työkalujen käyttosovellus: varastotöihin
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LAMPUN: TEOLLISUUS-5000K - IP67 - 5W - VALOLÄHDE: LED - ALUMIINI 113161000-00660033
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WALDMANN |
| Lampun tyyppi | teollisuus- |
| Värilämpötila | 5000K |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tehonkulutus | 5W |
| Valolähde | LED |
| Virtalähteen jännite | 20...28V DC |
| Materiaali | alumiini |
| Työkalujen käyttosovellus | asennuslinjoilla monien sarjojen asennuslinjoilla |
| Työkalujen käyttosovellus | varastotöihin |
| Tarkastustyökalujen ominaisuudet | paksu lasi (4 mm) |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Toimintalämpötila | max. 50°C |
| Varastointiaika | 60000h |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | tärähdyksenkestävä |
| Resistanssi | useimmat voiteluaineet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista