- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAMPUN: LED VALONHEITIN - 230VAC - 30W - NEUTRAALIVALKOINEN - 120°
DELL-FL44030C5A021




Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Kotelon materiaali metalli Tiivistysluokka IP65 Tehonkulutus 30W Ulkomitat 153,3x164x21,9mm Rungon väri valkoinen Valaistuksen kulma 120° Kirkkaus 2700lm... Lue lisää
30,55 €(Sis.alv)
24,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112388646
- EAN: 4711112388646
- Paino: 0.45 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Nimellisjännite: 230V AC
- Kotelon materiaali: metalli
- Kirkkaus: 2700lm
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Väri: neutraalivalkoinen
- Ulkoiset koot: 153,3x164x21,9mm
- Rungon väri: valkoinen
- Tehonkulutus: 30W
- Valaisukulma: 120°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LAMPUN: LED VALONHEITIN - 230VAC - 30W - NEUTRAALIVALKOINEN - 120° DELL-FL44030C5A021
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tehonkulutus | 30W |
| Ulkomitat | 153,3x164x21,9mm |
| Rungon väri | valkoinen |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Kirkkaus | 2700lm |
| Värilämpötila | 4000K |
| Lampun tyyppi | LED valonheitin |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Energialuokka | F |
| Väri | neutraalivalkoinen |
| Nimellisjännite | 230V AC |
| Toimintalämpötila | -20...40°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista