DELL-FL34200C5A021
Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Väri valkoinen lämmin Nimellisjännite 230V AC Toimintalämpötila -20...40°C Kotelon materiaali metalli Tiivistysluokka IP65 Tehonkulutus 200W Ulkomitat... Lue lisää
- Tuotekoodi: 4711112388813
- EAN: 4711112388813
- Paino: 2.6 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Nimellisjännite: 230V AC
- Kotelon materiaali: metalli
- Kirkkaus: 18000lm
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Väri: valkoinen lämmin
- Ulkoiset koot: 284x350x52mm
- Rungon väri: valkoinen
- Tehonkulutus: 200W
LAMPUN: LED VALONHEITIN - 230VAC - 200W - VALKOINEN LÄMMIN - 120° DELL-FL34200C5A021
| Väri | valkoinen lämmin |
| Nimellisjännite | 230V AC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tehonkulutus | 200W |
| Ulkomitat | 284x350x52mm |