DELL-FL34200C5A011
Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Väri valkoinen lämmin Kirkkaus 18000lm Tehonkulutus 200W Valaistuksen kulma 120° Värilämpötila 3000K Min. värintoistoindeksi 80 Energialuokka F Rungon väri... Lue lisää
- Tuotekoodi: 4711112386222
- EAN: 4711112386222
- Paino: 2.6 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Nimellisjännite: 230V AC
- Kotelon materiaali: metalli
- Kirkkaus: 18000lm
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Väri: valkoinen lämmin
- Ulkoiset koot: 284x350x52mm
- Rungon väri: musta
- Tehonkulutus: 200W
- Valaisukulma: 120°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LAMPUN: LED VALONHEITIN - 230VAC - 200W - VALKOINEN LÄMMIN - 120° DELL-FL34200C5A011
| Väri | valkoinen lämmin |
| Kirkkaus | 18000lm |
| Tehonkulutus | 200W |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Värilämpötila | 3000K |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Energialuokka | F |
| Rungon väri | musta |
| Ulkomitat | 284x350x52mm |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Lampun tyyppi | LED valonheitin |
| Nimellisjännite | 230V AC |