DELL-FL44150C5A011
Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Väri neutraalivalkoinen Rungon väri musta Toimintalämpötila -20...40°C Ulkomitat 284x350x52mm Tehonkulutus 150W Valaistuksen kulma 120° Min. värintoistoindeksi... Lue lisää
- Tuotekoodi: 4711112384037
- EAN: 4711112384037
- Paino: 2.78 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon materiaali: metalli
- Kirkkaus: 13500lm
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: neutraalivalkoinen
- Ulkoiset koot: 284x350x52mm
- Rungon väri: musta
- Tehonkulutus: 150W
LAMPUN: LED VALONHEITIN - 150W - 230VAC - NEUTRAALIVALKOINEN - 120° DELL-FL44150C5A011
| Väri | neutraalivalkoinen |
| Rungon väri | musta |
| Ulkomitat | 284x350x52mm |
| Tehonkulutus | 150W |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Toimintajännite | 230V AC |