- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAMPUN: LED VALONHEITIN - 10W - 230VAC - NEUTRAALIVALKOINEN - 120°
DELL-FL44010C5A011




Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Energialuokka F Lampun tyyppi LED valonheitin Tiivistysluokka IP65 Väri neutraalivalkoinen Rungon väri musta Toimintalämpötila -20...40°C Ulkomitat 93x91,4x19,3mm... Lue lisää
16,23 €(Sis.alv)
12,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112383986
- EAN: 4711112383986
- Paino: 0.16 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon materiaali: metalli
- Kirkkaus: 900lm
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: neutraalivalkoinen
- Ulkoiset koot: 93x91,4x19,3mm
- Rungon väri: musta
- Tehonkulutus: 10W
- Valaisukulma: 120°
- Tilattavissa 13 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Energialuokka | F |
| Lampun tyyppi | LED valonheitin |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Väri | neutraalivalkoinen |
| Rungon väri | musta |
| Toimintalämpötila | -20...40°C |
| Ulkomitat | 93x91,4x19,3mm |
| Tehonkulutus | 10W |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Kirkkaus | 900lm |
| Värilämpötila | 4000K |
| Kotelon materiaali | metalli |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €