- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAMPUN: LED DOWNLIGHT - 24W - 230VAC - 110° - 3000K,4000K,6500K - IP20
DELS-DLD402481S041





Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Väri kylmävalkoinen Väri lämmin valkoinen Väri neutraalivalkoinen Toimintajännite 230V AC Kirkkaus 2600lm Tehonkulutus 24W Valaistuksen kulma 110°... Lue lisää
32,08 €(Sis.alv)
25,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112386253
- EAN: 4711112386253
- Paino: 0.33 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Kirkkaus: 2600lm
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: neutraalivalkoinen
- Väri: kylmävalkoinen
- Väri: lämmin valkoinen
- Ulkoiset koot: Ø115x44mm
- Tehonkulutus: 24W
- Valaisukulma: 110°
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Väri | kylmävalkoinen |
| Väri | lämmin valkoinen |
| Väri | neutraalivalkoinen |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Kirkkaus | 2600lm |
| Tehonkulutus | 24W |
| Valaistuksen kulma | 110° |
| Värilämpötila | 3000K |
| Värilämpötila | 4000K |
| Värilämpötila | 6500K |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Energialuokka | F |
| Lampun tyyppi | LED downlight |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | Ø115x44mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €