- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAMPUN: LED DOWNLIGHT - 16W - 230VAC - LÄMMIN VALKOINEN - 110° - 3000K
DELS-DL3401661A051



Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Lampun tyyppi LED downlight Tehonkulutus 16W Toimintajännite 230V AC Väri lämmin valkoinen Valaistuksen kulma 110° Värilämpötila 3000K Min. värintoistoindeksi... Lue lisää
19,57 €(Sis.alv)
15,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112387847
- EAN: 4711112387847
- Paino: 0.14 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Kirkkaus: 1650lm
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: lämmin valkoinen
- Ulkoiset koot: Ø115x44mm
- Tehonkulutus: 16W
- Valaisukulma: 110°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LAMPUN: LED DOWNLIGHT - 16W - 230VAC - LÄMMIN VALKOINEN - 110° - 3000K DELS-DL3401661A051
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Lampun tyyppi | LED downlight |
| Tehonkulutus | 16W |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Väri | lämmin valkoinen |
| Valaistuksen kulma | 110° |
| Värilämpötila | 3000K |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Ulkomitat | Ø115x44mm |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Kirkkaus | 1650lm |
| Energialuokka | F |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista