- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAMPUN: LED - 60W - 230VAC - NEUTRAALIVALKOINEN - 130° - 4000K - -20÷40°C
DELL-WP44060A5F032



Valmistaja TOSHIBA LED LIGHTING Väri neutraalivalkoinen Toimintajännite 230V AC Kirkkaus 6900lm Tehonkulutus 60W Valaistuksen kulma 130° Värilämpötila 4000K Min. värintoistoindeksi 80... Lue lisää
113,22 €(Sis.alv)
90,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4711112386338
- EAN: 4711112386338
- Paino: 1.3 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon materiaali: muovi
- Kirkkaus: 6900lm
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: TOSHIBA LED LIGHTING
- Toimintajännite: 230V AC
- Väri: neutraalivalkoinen
- Ulkoiset koot: 1570x85x70mm
- Rungon väri: valkoinen
- Tehonkulutus: 60W
- Valaisukulma: 130°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LAMPUN: LED - 60W - 230VAC - NEUTRAALIVALKOINEN - 130° - 4000K - -20÷40°C DELL-WP44060A5F032
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TOSHIBA LED LIGHTING |
| Väri | neutraalivalkoinen |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Kirkkaus | 6900lm |
| Tehonkulutus | 60W |
| Valaistuksen kulma | 130° |
| Värilämpötila | 4000K |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Energialuokka | E |
| Ulkomitat | 1570x85x70mm |
| Toimintalämpötila | -20...40°C |
| Rungon väri | valkoinen |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Lampun tyyppi | LED |
| Tiivistysluokka | IP65 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista