LAMP E10/12/100
LAMPPU: MINIATYYRI - E10 - 12VDC - 100MA - LASIKUPU: LIERIÖMUOTOINEN - Merkkivalot ja pienoislamput - LAMP-E1012100 - 1
Valmistaja BRIGHTMASTER Lasukupu laji lieriömuotoinen Halkaisija 10mm Pituus 28mm Nimellisvirta 0,1A Teho 1,2W Toimintajännite 12V DC Lampputyyppi miniatyyri Lamppupidimen laji E10... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LAMP-E1012100
  • Paino: 1.6 g
  • Teho: 1,2W
  • Nimellisvirta: 0,1A
  • Halkaisija: 10mm
  • Valmistaja: BRIGHTMASTER
  • Toimintajännite: 12V DC
  • Pituus: 28mm
  • Pakkauskoko: 2 kpl
pkt
ValmistajaBRIGHTMASTER
Lasukupu lajilieriömuotoinen
Halkaisija10mm
Pituus28mm
Nimellisvirta0,1A
Teho1,2W
Toimintajännite12V DC