- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BRIGHTMASTER Lampputyyppi miniatyyri Toimintajännite 5V DC Nimellisvirta 60mA Lasukupu laji T3/4 Halkaisija 2,36mm Pituus 4,75mm Työaika 100000h Lähdöt juottoon Valonsäde 0,62lm... Lue lisää
7,17 €(Sis.alv)
5,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: L10-560
- Nimellisvirta: 60mA
- Halkaisija: 2,36mm
- Valmistaja: BRIGHTMASTER
- Toimintajännite: 5V DC
- Lähdöt: juottoon
- Pituus: 4,75mm
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tilattavissa 27 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BRIGHTMASTER |
| Lampputyyppi | miniatyyri |
| Toimintajännite | 5V DC |
| Nimellisvirta | 60mA |
| Lasukupu laji | T3/4 |
| Halkaisija | 2,36mm |
| Pituus | 4,75mm |
| Työaika | 100000h |
| Lähdöt | juottoon |
| Valonsäde | 0,62lm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista