- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BRIGHTMASTER Lampputyyppi hohtolamppu Lähdöt juottoon Väri vaalean oranssi Nimellisvirta 0,9mA Halkaisija 6mm Pituus 16mm Työaika 25000h Toimintajännite 95V AC Toimintajännite 135V DC... Lue lisää
6,12 €(Sis.alv)
4,87 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NEON-8
- Paino: 0.5 g
- Nimellisvirta: 0,9mA
- Halkaisija: 6mm
- Valmistaja: BRIGHTMASTER
- Toimintajännite: 95V AC
- Toimintajännite: 135V DC
- Lähdöt: juottoon
- Väri: vaalean oranssi
- Pituus: 16mm
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BRIGHTMASTER |
| Lampputyyppi | hohtolamppu |
| Lähdöt | juottoon |
| Väri | vaalean oranssi |
| Nimellisvirta | 0,9mA |
| Halkaisija | 6mm |
| Pituus | 16mm |
| Työaika | 25000h |
| Toimintajännite | 95V AC |
| Toimintajännite | 135V DC |
| Suositeltu sarjaan kytkettävä vastus | 100V...125V: 33kohm 1/4W |
| Suositeltu sarjaan kytkettävä vastus | 220V...250V: 100kohm 1/4W |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista