- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAMPPU: BAJONETTI - BA9S - 48VDC - 40MA - LASIKUPU: T3 1/4 - 2W - Ø: 10,3MM
LAMP 3462



Valmistaja BRIGHTMASTER Lampputyyppi bajonetti Lamppupidimen laji BA9S Toimintajännite 48V DC Nimellisvirta 40mA Lasukupu laji T3 1/4 Halkaisija 10,3mm Pituus 30mm Työaika 10000h Valonsäde 4,4lm... Lue lisää
2,61 €(Sis.alv)
2,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LAMP-3462
- Paino: 1.6 g
- Teho: 2W
- Nimellisvirta: 40mA
- Halkaisija: 10,3mm
- Valmistaja: BRIGHTMASTER
- Toimintajännite: 48V DC
- Pituus: 30mm
- Arvioitu toimitusaika: 19.4.2026
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BRIGHTMASTER |
| Lampputyyppi | bajonetti |
| Lamppupidimen laji | BA9S |
| Toimintajännite | 48V DC |
| Nimellisvirta | 40mA |
| Lasukupu laji | T3 1/4 |
| Halkaisija | 10,3mm |
| Pituus | 30mm |
| Työaika | 10000h |
| Valonsäde | 4,4lm |
| Teho | 2W |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista