LAMPPU: BAJONETTI - BA9S - 130VAC - 20MA - 2,6W
LAMPPU: BAJONETTI - BA9S - 130VAC - 20MA - 2,6W - Merkkivalot ja pienoislamput - BA9S130V - 1
Valmistaja NEOLUX LIGHTING Lampputyyppi bajonetti Lamppupidimen laji BA9S Nimellisvirta 20mA Teho 2,6W Toimintajännite 130V AC
  • Tuotekoodi: BA9S130V
  • Paino: 1.7 g
  • Teho: 2,6W
  • Nimellisvirta: 20mA
  • Valmistaja: NEOLUX LIGHTING
  • Toimintajännite: 130V AC
kpl
ValmistajaNEOLUX LIGHTING
Lampputyyppibajonetti
Lamppupidimen lajiBA9S
Nimellisvirta20mA
Teho2,6W
Toimintajännite130V AC