- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAMPPU: BAJONETTI - BA9S - 12VDC - 100MA - LASIKUPU: T3 1/4 - 1,2W - 3,8LM
LAMP 7125



Valmistaja BRIGHTMASTER Lasukupu laji T3 1/4 Halkaisija 10,3mm Pituus 30mm Nimellisvirta 0,1A Teho 1,2W Valonsäde 3,8lm Toimintajännite 12V DC Lampputyyppi bajonetti Lamppupidimen laji BA9S Työaika... Lue lisää
2,64 €(Sis.alv)
2,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LAMP-7125
- Paino: 1.6 g
- Teho: 1,2W
- Nimellisvirta: 0,1A
- Halkaisija: 10,3mm
- Valmistaja: BRIGHTMASTER
- Toimintajännite: 12V DC
- Pituus: 30mm
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BRIGHTMASTER |
| Lasukupu laji | T3 1/4 |
| Halkaisija | 10,3mm |
| Pituus | 30mm |
| Nimellisvirta | 0,1A |
| Teho | 1,2W |
| Valonsäde | 3,8lm |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Lampputyyppi | bajonetti |
| Lamppupidimen laji | BA9S |
| Työaika | 10000h |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista