- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ALUTRONIC Väri läpinäkyvä Lämpöä johtavan aluslevyn tyyppi mica Sovellus TO220 Toimintalämpötila max. 550°C Paksuus 50µm Leveys 12mm Pituus 18mm Lämmönjohtavuus 1,2kW/mK... Lue lisää
1,45 €(Sis.alv)
1,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GL530
- Leveys: 12mm
- Paksuus: 50µm
- Toimintalämpötila: max. 550°C
- Valmistaja: ALUTRONIC
- Väri: läpinäkyvä
- Sovellus: TO220
- Pituus: 18mm
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ALUTRONIC |
| Väri | läpinäkyvä |
| Lämpöä johtavan aluslevyn tyyppi | mica |
| Sovellus | TO220 |
| Toimintalämpötila | max. 550°C |
| Paksuus | 50µm |
| Leveys | 12mm |
| Pituus | 18mm |
| Lämmönjohtavuus | 1,2kW/mK |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista